Web
Analytics Made Easy - StatCounter

 

Geobitec

شرکت Geobitec در سال 2000 در منطقه ویتتوریو ونتو تاسیس گردید. این شرکت بزرگترین تامین کننده گرانول های بازالت سرامیکی شده در رنگ ها و اندازه های مختلف با نام تجاری GeoColor در ایتالیا و سراسر دنیا می باشد. کاربرد اصلی این مواد در محصولات پوشش سقف, راه سازی و جاده سازی می باشد. هرچند که تحقیقاتی برای استفاده از آنها در موارد دیگر در جریان است. شرکت GeoBiTec با نظارت مداوم کیفی در زمان تولید و محصولات نهایی, کیفیت گرانول هلی خود را تضمین می نماید.

شینگل 

تحقیق و توسعه

کلیه تحقیقات ما بر پایه رعایت اصول زیست محیطی استوار بوده و همچنین مطالعات GeoBiTec در راستای بهبود مداوم کیفیت محصولات خود استوار است.  ما توجه ویژه ای نسبت به تولید محصولاتی معطوف داشته ایم که سازگار با محیط زیست بوده  و دارای مواد سمی مضر برای سلامت انسان نباشند. آزمایشگاه تحقیق و توسعه GeoBiTec مسئولیت نظارت و بهبود محصولات متعددی را بر عهده دارد. این آزمایشگاه بر روی تولید محصولات جدید فعالیت داشته و مواد اولیه خط تولید را مطابق با استانداردهای بین المللی مورد بازرسی و تست قرار می دهد.

خط تولید

1) خط تولید این شرکت از یک تکنولوژی منحصر بفرد استفاده می نماید. تجهیزات خردایش و سرامیکی کردن سنگ ریزه ها کاملا به صورت اتوماتیک می باشند تا اندازه و رنگ محصولات را تضمین کنند. در این خط تولید روزانه 600 تن سنگ بازالت جهت تولید 400 تن محصول نهایی مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه GeoBiTec دارای یک انبار با 11 سیلوی نگهداری می باشد که قادرند تا 1000 تن از محصولات تولید شده و آماده حمل را نگهداری کنند.

2) شرکت GeoBiTec با استفاده از روش های رنگ آمیزی مدرن در زمینه ارتقاء کیفی دست به نوآوری های بی نطیری زده است. این فناوری ثبات رنگی را در رنگ های مختلف تضمین می کند. در هنگام تولید, منحنی گرانولومتریک به صورت مداوم بوسیله ترازوهای الکترونیکی قسمتهای مختلف را به همراه مشخصه های رطوبتی و ثبات رنگ را مانیتور می کند.

3) سختی سنگ های بازالت و سرامیکی کردن آنها در دمای بالا باعث می شود تا سطح گرانول ها به صورت شیشه ای درآمده و رنگ آنها در برابر نور, عوامل جوی و آب و هوایی حتی در شرایط آلودگی بالا مقاوم شوند.

  

فرایند تولید

سنگ های بازالت به صورت گرانول های منشوری خرد می شوند و پیش از سرامیکی شدن در سایز های مختلف غربال, خشک و خاک گیری می شوند. گرانول ها در سایز های مختلف دسته بندی شده و با رنگدانه های غیرارگانیک و سیلیکات سدیم مخلوط می شوند تا یکنواختی رنگ را تضمین کند. فرایند سرامیکی سازی محصولات با استفاده از مخازن دوار و در دمای 650 درجه سانتیگراد صورت می گیرد. در پایان مرحله سرامیکی سازی گرانول های GeoColor فرایندهای شیمیایی مختلفی را می گذرانند. در این مرحله روغن های سیلیکنی به آنها اضافه می شود تا خواص آن را در برابر نفوذ آب افزایش دهد و متعاقبا میزان چسبندگی آن را به قیر یا سایر رزین ها بهبود بخشد. این مرحله با غبارگیری و کاهش میزان Ph سطح کامل می شود.

سنگ بازالت

سنگ بازالت در اثر سخت شدن گدازه های آتشفشانی که در طی میلیون ها سال صورت پذیرفته تشکیل شده اند.

سنگ بازالت

حتی در حالت خام هم سنگ بازالت قابلیت خردایش و گرانول شدن بسیار عالی را دارا می باشد. در طی زمان شکاف های غیرمعمول توده های آتشفشانی را به بلوک های منشوری چندضلعی شکاف داده اند که به صورت مصنوعات ساخت دست بشر به نظر می رسند.

اندازه سنگریزه ها

سنگریزه ها

رنگ های بیشتر و خلاقانه برای محصولات شما

انعطاف خط تولید GeoBiTec این امکان را فراهم می کند تا بتوانید از سایزها و رنگ های مختلف و همچنین فرایندهای تولید خاص استفاده کنید. به غیر از رنگهای پایه می توانیم طیف های رنگی مختلفی را مطابق با درخواست خریداران با ترکیب رنگهای مختلف ایجاد کنیم.

سنگریزه

مشخصات فنی

ویژگی اصلی سنگهای بازالت مربوط به طبیعت مواد رنگ شده می باشد. بازالت یک سنگ آتشفشانی است که یک کانی پلاژیوکلاز – پیروکسین است. این ماده معدنی داری جرم حجمی بسیار بالا, تخلخل کم و درجه مات بودن عالی نسبت به امواج فرابنفش می باشند ( مواد معدنی پیروکسین دارای مقادیر زیادی منیزیوم, آهن و کلسیم می باشند).  بازالت در مقابل حمله های اسیدی و محلولهای پایه آبی نفوذناپدیر می باشد. گرانول های بازالت بسیار سخت بوده و دارای درجه بالایی از مقاومت در برابر حرارت و شوک های مکانیکی می باشد.

مشخصه های بازالت

  Residue in 2.00mm (10 mesh)
Residue in 1.41mm (14mesh)
Residue in 0.84mm (20 mesh)
Residue in 0.59mm (30 mesh)
Residue in 0.50mm (35 mesh)
Residue after filtration
 اندازه گرانول ها 
 1.55 +/- 0.05  Kg/dm³  وزن ظاهری
 3.15 +/- 0.5   Kg/dm³  وزن توده

ترکیبات شیمیایی

42/45 %   SiO2
 12/14 %  Fe2O3
 15/17 %  Fe2O3
 11/13 %  CaO
 12/12 %  MgO
 0/2 %  Na2O – K2O

میزان حلالیت مواد در HCL <3% . وجود ناخالصی رنگ در مقایسه با جدول مواد : 1%
تمامی تولیدات ما پس از رنگ آمیزی یک فرایند شیمیایی را می گذرانند تا میزان چسبندگی آنها بهبود یابد.
تنوع تنوع محصولات GeoColor بازار گسترده ای را ایجاد کرده که می توان این محصولات را با طول عمر بالا و خلاقیت در کاربردهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

 

فال های سقفیفال های سقفی
سقف های فلزیسقف های فلزی
شینگلشینگل
پوشش کف و راه هاپوشش کف و راه ها
اسفالت های رنگیاسفالت های رنگی
عایق های قیریعایق های قیری
تزیینات فضای سبزتزیینات فضای سبز
 
 

کنترل کیفی

آزمایشگاه تحقیق و توسعه GeoBiTec به صورت مداوم بر روی تولیدات نظارت می کند. این نظارت شامل ارزیابی و بررسی کیفیت و مشخصه های فنی مواد اولیه و محصولات نهایی مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد. تست های آزمایشگاهی شامل ثبات رنگ و آزمایشات میزان تخلخل گرانولها می باشد.

 

حمل و نقل

محصولات GeoColor می تواند به صورت فله, تانکرهای ریلی, کامیون های مخزن دار و یا کیسه های 1500 کیلوگرمی با دریچه تخلیه قابل تحویل می باشند. خدمات حمل و نقل GeoBiTec بهترین روش حمل را مطابق با نیازهای خریداران خود بررسی و ارائه می نماید.

 

 

تماس با ما

آدرس:
تهران، بزرگراه ستاری، بعد از بلوار فردوس شرق، پلاک 9 ، واحد 11
تهران، خیابان بهشتی، (عباس آباد) ، خیابان کاووسی فر،خیابان نکیسا، پلاک 10، واحد 7
تلفن: 88951246-88975164
تلفکس:42693525
کانال تلگرام: / اینستاگرام:

  1. لطفاً نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید
  2. لطفاً ایمیل خود را وارد نمایید
  3. لطفاً عنوان را وارد نمایید
  4. لطفاً متن پیام خود را وارد نمایید